Work-life balance w czasie pandemii, czyli jak działać na home office? – webinarium

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co zrobić, aby praca zdalna była efektywna? Weź udział w spotkaniu z ekspertem i dowiedz się, jak pogodzić życie zawodowe z prywatnym.

Pandemia Covid-19 całkowicie zmieniła współczesną rzeczywistość, sprawiając, że wiele osób musiało zamienić dotychczasowy tryb pracy na home office. Często jednak stworzenie biura w domowych warunkach to nie lada wyzwanie nie tylko pod względem logistycznym. Jak skutecznie skupić się na swoich obowiązkach i oddzielić życie prywatne od zawodowego? Ekspert Beata Bardoni , kierowniczka ds. dialogu społecznego w firmie Provident Polska SA. podpowie, jak skutecznie łączyć pracę zdalną z codziennymi innymi obowiązkami i osiągnąć upragniony balans w różnych sferach życia. Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek 17 maja o godz. 19.00. Rozmowę będzie można obejrzeć na profilu FB NZS UW.

Fot. Vlada Karpovich/Pexels

Jak osiągnać work-life balance?

W czasie spotkania uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie sprostać wyzwaniom związanym z pracą zdalną oraz zachować równowagę między sferą prywatną a zawodową. Część rozmowy będzie poświęcona również zagadnieniu prokrastynacji. Specjalistka podpowie, co zrobić, aby nie odkładać ważnych spraw na później oraz jak zorganizować sobie plan pracy, aby efektywnie realizować wszystkie zadania. Organizatorem spotkania jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Fot. Ivan Samkov/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*