Nowoczesne zegarki dla biznesmena – jakie modele warto wybrać?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli zamierzasz nosić zegarek dzień w dzień, powinieneś unikać metali w miękkich kopertach, takich jak jako złoto, a w szczególności platyny. Zamiast tego wybierz stal nierdzewną (zdecydowanie najbardziej praktyczny materiał) lub tytan. Ceramika ma swoich zwolenników, podobnie jak włókno węglowe, ale prawdopodobnie pojawią się one tylko w określonych „designerskich” przedmiotach, co oznacza, że ​​głównym problemem będzie estetyka.

Wybierz coś dla siebie

Wszyscy jesteśmy rozproszeni przez najnowszy supersamochód, niezależnie od jego praktyczności, ale taka „atrakcyjność” rzadko kończy się dobrze. To samo dotyczy zegarków. Zastanów się dokładnie nad swoim stylem życia i stylem ubioru: duży zegarek na równie obszernym pasku lub bransoletce może przyciągnąć wzrok, ale może nie pasować do większości sytuacji, w których planujesz go nosić. Dobrze prezentujący się stalowy chronograf to właściwie punkt odniesienia dla codziennego noszenia. Warto też tworzyć nietuzinkowe stylizacje – złoty zegarek wieczorowy na pasku z lakierowanej skóry może zadziwiająco podkręcić ubiór.

Smartwatche Apple

Dominująca siła w smartwatchach zdywersyfikowała swoją produkcję w 2020 roku dzięki zupełnie nowej serii 6 do pomiaru tlenu we krwi i przystępnemu cenowo modelowi SE, który rezygnuje z zawsze wyświetlanego wyświetlacza. Oba świetnie współgrają z usługą Apple Fitness +, która w ramach miesięcznej subskrypcji oferuje szereg dobrze przygotowanych treningów (takich jak HIIT, joga, siła i nie tylko).

Casio

Casio uczcił 20. rocznicę powstania sportowego modelu Edifice wydaniem zdecydowanie ciekawej wersji o nazwie ECB-10HR, zaprojektowanej we współpracy z innym japońskim gigantem inżynieryjnym, firmą Honda Motor Company.

Podmarka Casio G-Shock zasługuje tutaj na wyróżnienie. Modele Frogman istnieją już od 27 lat, ale nowy GWF-A1000 jest pierwszym w wyświetlaczem analogowym. Jest wszechstronnie wyposażony, z zegarem światowym, wykresem pływów i funkcją czasu nurkowania, wzbogacony o Bluetooth, podświetlenie LED i wodoszczelność do 200 metrów. Inne zegarki męskie Casio są również godne uwagi.

Fossil

Grupa Fossil, która produkuje miliony zegarków rocznie pod własną nazwą i na zlecenie innych marek, takich jak Michael Kors, była niegdyś głównym graczem na rynku zegarków dostępnych w przystępnej cenie. Konkurencja ze wszystkich stron od tego czasu podkopała jego dominację, ale to nie przeszkodziło jej w oferowaniu wspaniałych projektów w przystępnej cenie. Produkty Fossil dostępne są na stronie https://kaktus24.pl/.

Jaquet Droz

Jaquet Droz, marka słynąca z produkcji bogato zdobionych emaliowanych tarcz, niedawno nawiązała współpracę z artystą fantasy Johnem Howe, urodzonym w Kanadzie ilustratorem ze Szwajcarii, który wraz z Brytyjczykiem Alanem Lee był głównym projektantem koncepcyjnym The Lord Of The Rings.

Ponieważ oryginalny Jaquet-Droz był genialnym inżynierem, który stworzył niezwykłe figurki automatów, złożoność Perpetual Calendar Éclipse sprawia, że ​​jest to najlepszy wybór. Za wypalaną emalią tarczą znajduje się automatyczny mechanizm z podwójnymi sprężynami. Zapewnia to 68 godzin rezerwy chodu i napędza wieczny kalendarz i wsteczny wyświetlacz faz księżyca

Reservoir

Francuska marka Reservoir szybko zyskała wiernych fanów od czasu jej wprowadzenia na rynek w 2016 roku dzięki sprytnemu, wstecznemu zegarkowi z minutami i skokami godzin, opartym na wyglądzie klasycznego prędkościomierza Mini. Obecnie dostępna jest cała gama modeli inspirowanych wskaźnikami z samochodów, samolotów, łodzi podwodnych i zestawów do nurkowania – a marka jest także oficjalnym partnerem czasowym zespołu wyścigów długodystansowych IDEC Sport podczas wyścigów Le Mans.

Supercharged Classic Red Zone przyciąga wzrok. Oparty na wyglądzie obrotomierza zabytkowego samochodu jest dostarczany z czarnym paskiem z cielęcej skóry i nylonową alternatywą w stylu NATO.

Fot. Jatin Anand/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*